Повідомляємо вам про оновлення продуктового портфелю рішень Safetica. Відтак, з 11 квітня 2024 року користувачам будуть доступні нові рішення у локальній версії – Safetica Essentials та Safetica Pro, а також у хмарній версії – Safetica Essentials Сloud та Safetica Pro Сloud.

Рішення Safetica Essentials (раніше Safetica ONE Discovery + UEBA) забезпечує базовий захист конфіденційної інформації за допомогою огляду активності користувачів в електронній пошті, програмах, вебсайтах і зовнішніх пристроях, аудит їх поведінки і ризиків, а також виявлення інцидентів безпеки.

Тоді як Safetica Pro (раніше два рішення – Safetica ONE Protection + UEBA та Safetica ONE Enterprise + UEBA) на додаток до цих базових функцій пропонує розширену перевірку вмісту за  допомогою технології оптичного розпізнавання символів (OCR), вирішення інцидентів безпеки, гнучкі політики захисту електронної пошти та зовнішніх пристроїв, контроль програм та вебсайтів, а також захист Microsoft 365.

З 11 квітня будуть доступні для придбання лише нові рішення Safetica. Однак за запитом для здійснення поновлення та для державних установ буде доступне відвантаження Safetica Enterprise, якість якого підтверджено сертифікатом ДССЗЗІ.

Також звертаємо увагу на те, що базова ліцензія на 20 ПК з можливістю нарощування вже буде недоступною! Відтепер доступна для замовлення мінімальна ліцензія від 20 ПК і більше.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.