Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє нові комплексні рішення для багаторівневого та мультиплатформного захисту, які доступні у вигляді передплат – ESET HOME Security Essential та ESET HOME Security Premium. Таким чином користувачі зможуть забезпечити ще більш потужний захист пристроїв домашньої мережі на усіх поширених операційних системах, зокрема Windows, macOS, Android та iOS, а також потурбуватись про безпеку важливих конфіденційних даних.

Крім того, була вдосконалена платформа управління безпекою — ESET HOME, яка дозволяє переглядати стан домашніх мереж та підключених смарт-пристроїв, керувати ліцензіями та завантажувати програми, які доступні в рамках передплати.

«Ми раді представити нові рішення ESET для домашніх користувачів. Це більше ніж просто безпека, це  комплексний захист користувачів у сучасному цифровому середовищі. Спеціалісти ESET поєднали штучний інтелект, людський досвід та хмарний захист для найсучаснішого захисту від різних кіберзагроз. Нові рівні передплат ESET забезпечують багаторівневий захист конфіденційності та безпеку пристроїв домашньої мережі», — прокоментувала Марія Трнкова, директор з маркетингу ESET.

Нові плани передплат та їхні можливості

Відтепер домашнім користувачам доступні два плани передплат для захисту пристроїв — ESET HOME Security Essential та ESET HOME Security Premium, які відповідають потребам окремих користувачів та їх мереж для забезпечення конфіденційності та безпеки цифрового життя. Користувачі ESET HOME Security Essential або ESET HOME Security Premium можуть використовувати потужний захист для всіх основних операційних систем — Windows, macOS, Android та iOS (але кількість одночасно захищених пристроїв повинна залишатись в рамках передплати!).

ESET HOME Security Essential — це план стандартної передплати, який забезпечує сучасний та багаторівневий захист пристроїв від різних видів загроз у режимі реального часу за допомогою наступних модулів:

  • платформа ESET HOME для управління захистом;
  • сучасний антивірусний захист ноутбуків та комп’ютерів (на базі операційної системи Windows — за допомогою програми ESET Internet Security, на базі операційної системи macOS — за допомогою програми ESET Cyber Security), смартфонів та планшетів Android (за допомогою ESET Mobile Security), а також захист смарт ТВ (за допомогою ESET Smart TV Security);
  • батьківський контроль (за допомогою ESET Parental Control), який дозволяє батькам контролювати використання мобільних пристроїв дітьми;
  • захист онлайн-банкінгу та безпечний браузер, які дозволяють захищати конфіденційні дані користувачів під час здійснення онлайн-платежів;
  • розширення для конфіденційності і безпеки браузера;
  • інспектор мережі, який надає інформацію про безпеку роутера та підключені пристрої.

Варто зазначити, що з виходом оновлених рішень були покращені функції конфіденційності та безпеки завдяки доданим розширенням браузера. Крім цього, користувачам також доступний інструмент очищення, який видаляє файли cookie, історію та багато іншого з браузера, автоматично або на вимогу.

ESET HOME Security Premium — план преміум-передплати, який забезпечує ще більш потужний захист ноутбуків та комп’ютерів за допомогою додаткових модулів. Таким чином в рамках даної передплати користувачам доступні усі модулі ESET HOME Security Essential, а також додкові рівні захисту ноутбуків та комп’терів (складові програми ESET Smart Security Premium):

  • захист інформації за допомогою шифрування;
  • управління паролями для захисту та зберігання паролів та особистих даних користувачів, а також для автоматичного введення даних для входу, що економить час користувачів під час заповнення вебформ;
  • потужне шифрування файлів і змінних носіїв, що забезпечує захист конфіденційних даних та запобігає викраденню інформації у разі втрати USB-накопичувача або ноутбука;
  • інструмент хмарного захисту ESET LiveGuard, який спеціально розроблений для виявлення та знешкодження невідомих загроз.

Детальніше про плани передплат та порівняння їх функцій читайте за посиланням.

Оновлена платформа для управління безпекою!

Завдяки вдосконаленню платформи ESET HOME користувачам тепер доступні такі можливості: управління пристроями, покупка, активація та поновлення передплат, завантаження або оновлення рішень з безпеки, а також увімкнення функцій, зокрема Управління паролями.

Крім того, відтепер користувачі зможуть переглядати загальний рівень безпеки домашньої мережі, який враховує стан дії ліцензій та статус захисту пристроїв, підключених до облікового запису у трьох категоріях: «Захищено», «Потрібна увага» та «Попередження безпеки».

Таким чином користувачі отримують найсучасніший захист, тоді як для налаштування продукту потрібна мінімальна взаємодія. Водночас нова платформа має параметри та функціональні можливості для активних користувачів, які хочуть контролювати та налаштовувати все самостійно. Варто зазначити, що ESET HOME доступна для використання у вигляді вебпорталу або мобільного додатку для пристроїв iOS та Android.

Джерело: ESET 

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.