Компанія TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, з гордістю повідомляє про отримання сертифіката ISO 27001 та продовження сертифіката ISO 9001.

Сертифікат ISO 27001 – це всесвітньо визнаний стандарт для систем управління інформаційною безпекою (ISMS). Він гарантує, що організації мають надійні процеси виявлення, управління та зниження ризиків для інформаційної безпеки. Процес сертифікації включає сувору оцінку ISMS організації відповідно до визнаних на міжнародному рівні стандартів.

Продовження сертифікації ISO 9001 підтверджує дотримання компанією TeamViewer принципів управління якістю, включаючи орієнтацію на клієнта, залучення вищого керівництва, технологічний підхід та постійний розвиток.

Роберт Хейст, керівник департаменту інформаційної безпеки компанії TeamViewer: Ці сертифікати дають нашим клієнтам гарантію того, що TeamViewer надає високоякісні послуги та забезпечує конфіденційність, цілісність та доступність їхньої інформації. Клієнти можуть бути впевнені, що керування їхніми даними здійснюється відповідно до найвищих стандартів безпеки.

TeamViewer пишається цим досягненням і продовжуватиме дотримуватися високих стандартів у майбутньому.

Більш детальну інформацію про сертифікати та рівень безпеки TeamViewer можна знайти на сайті: https://www.teamviewer.com/en/trust-center/.

Джерело: TeamViewer 

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.