Компанія SOFTICO стала офіційним партнером DomainTools в Україні. Ви можете придбати ліцензії DomainTools, звернувшись до відділу продажу компанії SOFTICO. Наші фахівці проконсультують вас щодо цін, потрібної ліцензії та нададуть професійну технічну підтримку.

Вже понад 20 років DomainTools є найпопулярнішою компанією дослідження доменів в Інтернеті, завдяки найбільш повному охопленню доменів першого рівня із загальним кодом і кодом країни.

Зараз компанія фіксує та надає інформацію про 97% всього Інтернету з можливістю прогнозування ризиків у режимі реального часу.

DomainTools допомагає аналітикам безпеки перетворювати дані про загрози на розуміння про загрози.

DomainTools бере показники з вашої мережі, включаючи домени та IP-адреси, та пов’язує їх практично з усіма активними доменами в Інтернеті. Ці з’єднання служать для оцінки ризиків, допомагають профілювати зловмисників, проводити розслідування онлайн-шахрайства та зіставляти кібер-активність з інфраструктурою атакуючого.

Компанії зі списку Fortune 1000, глобальні урядові агенції та провідні постачальники рішень у галузі безпеки використовують платформу DomainTools як найважливіший компонент у своїй роботі з розслідування загроз та пом’якшення їх наслідків.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або по телефону +380 (44) 383 4410.