Інтеграція TeamViewer з Microsoft Intune в Endpoint Manager дозволить ІТ-відділам отримувати віддалений доступ і керувати будь-яким пристроєм безпосередньо з панелі управління Intune, що дозволить ІТ-відділам працювати більш ефективно.

Інтеграція TeamViewer з Intune дозволить:

– Економити час та гроші за рахунок підвищення продуктивності робочого процесу.
– Скоротити час дозволу інцидентів за рахунок віддаленого доступу і управління пристроями співробітників, включаючи настільні комп’ютери, ноутбуки і мобільні пристрої.
– Захистити корпоративні дані за допомогою рішення для наскрізного шифрування, що відповідає вимогам GDPR.

Інтеграція TeamViewer з Microsoft Intune вже вбудована, тому попередні налаштування не потрібні. Ви просто включаєте TeamViewer з центру адміністрування Microsoft Endpoint Manager в Azure, підключаєте Intune до діючої підписки TeamViewer, і можна працювати.
Якщо вам необхідно віддалено підключитися до пристрою, знайдіть пристрій на панелі Усунення несправностей або Пристрої в Azure. В меню «Додатково» ви знайдете параметр «Новий сеанс віддаленої допомоги». Кінцеві користувачі отримають спливаюче вікно з порталу компанії, якщо у них встановлений TeamViewer або TeamViewer QuickSupport, в іншому випадку їм буде запропоновано встановити QuickSupport.
Завдяки інтеграції TeamViewer з Microsoft Intune ви зможете отримати миттєву допомогу від технічних фахівців, економлячи при цьому купу часу та ресурсів.

Джерело TeamViewer 

З питань придбання рішень TeamViewer звертайтеся до наших фахівців info@softico.ua або +38044 383 4410.