Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про отримання визнання за рішення для захисту робочих станцій за результатами звіту The Forrester Wave™: Endpoint Security за четвертий квартал 2023 року.

Зокрема аналітична компанія Forrester перевірила продукти 13 провідних постачальників захисту робочих станцій за 25 критеріями, щоб допомогти спеціалістам з безпеки у виборі правильного рішення відповідно до своїх потреб.

У звіті підкреслюється важлива роль рішень для безпеки робочих станцій, які є базовим рівнем захисту для бізнес-користувачів. Зокрема такі продукти захищають пристрої від шкідливого програмного забезпечення, виявляють зловмисні дії та реагують на них, а також швидко й ефективно вирішують інциденти безпеки.

У звіті зазначається, що особливістю ESET є здатність підтримувати організації, які потребують певної ізоляції мережі інфраструктури. Таким чином компанія прагне задовольняти різноманітні потреби безпеки.

Крім того, у звіті відзначаються механізми ESET для запобігання шкідливим програмам та експлойтам, а також захист і управління мобільними пристроями та функція управління уразливостями і виправленнями для всіх робочих станцій, які підтримуються.

«Захист користувачів та їх бізнесу від найскладніших загроз є основною місією ESET. У сучасному цифровому середовищі компаніям важливо мати доступ до надійних та найсучасніших інструментів виявлення та реагування. Вибір інноваційних рішень ESET дозволяє компаніям зосередитися на своїх бізнес-операціях, спрощуючи безпеку за допомогою уніфікованої XDR-платформи», — коментує Якуб Дебскі, директор із продуктів ESET.

Джерело: ESET 

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.