Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про отримання престижної нагороди Advanced+ за результатами нещодавнього тестування AV-Comparatives. Зокрема продукт ESET Internet Security показав високі результати під час перевірки захисту від кіберзагроз та продуктивності.

Загалом було оцінено рішення 16 постачальників. Зокрема під час тестування захисту від кіберзагроз було проаналізовано мережеві диски, USB-накопичувачі та сценарії, коли на диску були шкідливі програми. Повний тестовий набір містив 10 015 поширених зразків шкідливого програмного забезпечення, з якими стикаються користувачі.

Независимая компания AV-Comparatives отметила ESET Internet Security престижными наградами.
                                                                                                                Мал.1. Нагороди Advanced+, отримані компанією ESET під час тестування AV-Comparatives.

Які результати показало рішення ESET Internet Security?

Продукт ESET Internet Security показав високий рівень захисту від шкідливого програмного забезпечення — 99.9%. Крім того, було проведено тестування на помилкові спрацювання, під час якого оцінювались можливості виявлення файлів антивірусних продуктів. Варто зазначити, що ESET Internet Security продемонстрував високу продуктивність без помилкових спрацювань, підтверджуючи надійність та демонструючи здатність ефективно виявляти безпечні файли та потенційні загрози.

Щоб перевірити ефективність використання системних ресурсів продуктом, було оцінено вплив на продуктивність базових операцій, зокрема копіювання та завантаження файлів, архівування, встановлення, запуск програм та перегляд вебсайтів. Продукти були класифіковані як повільні, посередні, швидкі та дуже швидкі на основі середніх результатів.

Крім того, тестування проводилося за визнаним стандартом PC Mark, за яким тестовій машині без встановленого програмного забезпечення для захисту присвоюється 100 балів PC Mark. В рамках оцінювання PC Mark продукт ESET Internet Security посів найвище місце, набравши 98.4 бали, що підкреслює ефективність та загальну продуктивність рішення.

Загалом ESET Internet Security високо відзначено в цьому суворому оцінюванні, зокрема у тестуваннях захисту від кіберзагроз та продуктивності. Такий результат дозволив ESET Internet Security зайняти найвищу позицію серед 16 продуктів та продемонстрував надійність цифрового захисту.

«Компанія ESET постійно стежить за розвитком цифрових загроз, щоб захищати користувачів від різних шкідливих програм за допомогою своїх рішень. ESET Internet Security забезпечує багаторівневий захист від усіх типів загроз та допомагає сучасним користувачам дбати про свою конфіденційність та безпечно користуватися Інтернетом під час онлайн-покупок, банківських операцій, роботи та спілкування. Компанія рада отримати нагороди Advanced+ у тестуванні захисту від кіберзагроз та продуктивності від провідної незалежної організації AV-Comparatives, — прокоментувала Марія Трнкова, віце-президент ESET у сегменті домашніх користувачів та Інтернету речей. — Це досягнення свідчить про прагнення компанії забезпечувати максимальний захист користувачів, базуючись на безперервному розвитку технологій ESET».

У чому перевага ESET Internet Security?

Рішення ESET Internet Security представляє новий підхід до інтегрованої безпеки комп’ютера. Найновіша версія механізму сканування ESET LiveGrid® у поєднанні зі спеціальними модулями брандмауера та захисту від спаму володіє швидкістю та точністю для захисту комп’ютера та постійної протидії атакам та шкідливим програмам.

ESET Internet Security — це надійне рішення з безпеки, яке поєднує потужний захист та мінімальне споживання ресурсів системи. Передові технології ESET використовують штучний інтелект для запобігання проникненню вірусівшпигунських та троянських програм, а також небажаній рекламі, руткітів та інших загроз, не перешкоджаючи продуктивності системи та не порушуючи роботу комп’ютера.

Джерело: ESET 

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.