Network Data Loss Prevention

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Network Data Loss Prevention звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером продуктів Network Data Loss Prevention в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Network Data Loss Prevention -моніторить і контролює мережевий зв’язок, щоб запобігти витоку конфіденційних даних через мережу. Це корпоративна DLP без додаткових труднощів.

Повний опис

Digital Guardian перевіряє весь мережевий трафік, потім застосовує раніше налаштовані політики безпеки для забезпечення захисту. Дії, засновані на політиці, містять у собі: дозвіл, підказку, блокування, шифрування, перенаправлення і карантин. Digital Guardian моніторить і контролює всі канали зв’язку, включаючи електронну пошту, веб-сайт, протокол передачі файлів, рівень захищених сокетів і такі додатки, як веб-пошта, блоги та інші соціальні мережі.

Переваги Digital Guardian для Network DLP:

  • ШВИДКІСТЬ І АДАПТАТИВНІСТЬ. Digital Guardian Network DLP може бути розгорнутий і налаштований надзвичайно швидко і без значних зусиль, при цьому забезпечить високий рівень захисту інформації від витоків через мережевий периметр. Він може бути легко адаптований під поточні бізнес-процеси.
  • ДОСВІД ЗАХИСТУ ДАНИХ. Digital Guardian захищає дані більше десяти років. Разом з рішенням користувач набуває досвід впроваджень в безліч підприємств в медичній, фінансовій, виробничій та інших сферах по всій земній кулі.
  • НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗАХИСТУ. Digital Guardian захищає дані завжди і всюди. На ноутбуках, робочих станціях, серверах, в хмарі і на сховищах: цінна інформація під захистом. Всі пакети даних, проходячи за допомогою одного з цифрових каналів, наприклад, SMTP, HTTP, HTTPS, FTP, IMAP, UDP та ін., аналізуються і цінна інформація не покидає периметр безпеки.
  • ГНУЧКЕ ВПРОВАДЖЕННЯ. Digital Guardian готовий запропонувати як локальну інсталяцію, при якій є можливість отримати максимальний контроль над процесом установки і налаштування, так і послугу “захист як сервіс”, що дозволяє залучити професіоналів і в максимально стислі терміни провести впровадження.