NetSupport School

Ви можете придбати ліцензії NetSupport School, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером NetSupport в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення NetSupport School – програмне рішення для управління в класі, що забезпечує спілкування зі студентами на їх робочих станціях.

Повний опис

NetSupportSchool – лідер з безлічі шкільних програмних рішень. Основні можливості – інструктування, організація, моніторинг і управління навчальним класом.

Завдяки здатності безперебійно працювати на всіх наявних платформах, продукт NetSupport School надає педагогам допомогу, підтримку і гарантує можливість максимально результативно використання ІКТ обладнання.

Це програмне забезпечення є інноваційним рішенням в сфері організації навчального процесу, з наданням можливості вчителю ставити завдання учням, проводити візуальний і звуковий моніторинг, вести інтерактивне спілкування як індивідуально, так і в груповому режимі. Весь наявний функціонал, такий як модулі Teacher, Classroom Assistant і Technician визначені в стандартний пакет, що дозволяє не переплачувати і отримувати високу результативність.

Що стосується розробки NetSupport Classroom, її головним завданням є забезпечення ідеальної роботи з дротяними і бездротовими мережами на ПК, мобільних пристроях, тонких клієнтів і віртуальних машинах.