NetSupport Manager

Ви можете придбати ліцензії NetSupport Manager, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером NetSupport в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

NetSupport Manager – Мультиплатформенне програмне забезпечення для віддаленого доступу.

Повний опис

NetSupport Manager є останнім словом в наданні сервісу віддаленого доступу і технічної підтримки. Рішення являє собою повноцінну станцію з можливістю використання стаціонарних і портативних ПК, планшетів, смартфонів, робочих станцій, а також можливістю швидкого віддаленого доступу, спільної роботи, запису і програвання сесії.

З метою забезпечення швидкої реакції на проблеми, рішення має інструментарій для збору інформації в реальному часі про апаратні засоби, програмному забезпеченні, а також моніторингу працюючих програм і системних конфігурацій.

NetSupport Manager призначений для роботи в LAN-, WAN-мережах або Інтернеті, із забезпеченням повної надійності і без необхідності в конфігурації брандмауера. Також, програма підтримує роботу в форматі 1 до кількох станцій і моніторинг цих систем в реальному часі. Як результат NetSupport Manager надає єдине рішення для віддаленої підтримки без необхідності обслуговування у третіх осіб або додаткових витрат на підписку.