NetACE

Ви можете придбати ліцензії NetACE, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

NetACE – найбільш відкрите і гнучке рішення з усіх наявних на ринку на сьогодні для автоматизації процесів управління і конфігурації мультивендорною, мультисервісною мережею Carrier Ethernet і IP / MPLS операторів зв’язку і корпоративних клієнтів в режимі реального часу

Повний опис

Atrinet NetACE призначений для управління і оркестрації життєвого циклу мережевих послуг і пристроїв в мережах операторів зв’язку.

Призначення та переваги «NetACE»:

Створення відкритих мультивендорних мереж на основі гнучкого проектування і автоматизації процесів підключення послуг для рівнів L2-L4

 • Скорочення часу виходу на ринок (на 70%) за рахунок швидкого проектування і впровадження нових послуг, а також автоматизації найбільш ресурсномістких завдань процесу підключення послуг.
 • Забезпечення моментального реагування на зміни бізнес-вимог і потреб клієнтів. Можливість бути першими на ринку.

 • Зниження експлуатаційних витрат (на 30-45%) за рахунок автоматизації процесів налаштування послуг, обслуговування мережі, і підвищення ефективності обробки замовлень.
 • Зниження експлуатаційних витрат за рахунок заміни одновендорних (vendor-proprietary) інструментів управління та численних трудомістких активацій за допомогою скриптів на уніфікований і централізований інтерферфейс управління мультивендорною мережею і наскрізною активацією послуг єдиною транзакцією в різних мережевих сегментах.
 • Зниження капітальних витрат (на 25-30%) за рахунок відкритої мультивендорної стратегії, швидкого і простого впровадження та проектування нових типів послуг і технологій силами IT-підрозділу (без залучення підрядника).
 • Підвищення ефективності обробки замовлень за рахунок істотного (на 60-80%) прискорення обробки замовлень.
 • Підвищення ефективності обробки замовлень за рахунок істотного (на 20-40%) зниження помилок конфігурації обладнання.

Ключові функції «NetACE»:

 • Оптимізація і автоматизація процесів проектування (створення гнучкої моделі), підключення / відключення, активації / деактивації, модифікація набору і характеристик послуг, а також централізованого управління мультивендорною, мультисервісною мережею операторів зв’язку і корпоративних клієнтів.
 • Інтуїтивно зрозумілий, графічний інтерфейс користувача налаштування послуг, дозволяє активувати будь-який тип послуг для рівнів L2-L4: (E-LINE, E-LAN ​​(VPLS і H-VPLS), E-TREE, L2 VPN, L3 MPLS VPN, Firewall Policies) за лічені хвилини з мінімальною участю оператора або в повністю автоматичному режимі через уніфікований програмний API-інтерфейс REST.
 • Швидке проектування і видозміна гнучких моделей послуг будь-якого типу для рівнів L2-L4 силами IT-підрозділу (без залучення підрядника) завдяки «Відкритій архітектурі проектування послуг» за допомогою графічного веб-інтерфейсу користувача «Service Modeling Tool and Catalog Manager».
 • Планувальник послуг «Ghost Service Provisioning» дозволяє створення мережевої послуги в базі даних та в інвентарі сервісів з позначкою «Ghost», попередньо пройшовши всі етапи валідації характеристик і автоматичного бронювання ресурсів, але при цьому послуга не конфігурується на мережевих пристроях. Активація послуги «Ghost» (конфігурація всіх мережевих елементів даного сервісу єдиною транзакцією) виконується одним натисканням кнопки на вимогу оператора або зовнішніми OSS / BSS системами.
 • Вбудований додаток для масової міграції послуг. (Наприклад переконфігурувати в автоматичному режимі всі точки доступу (VPN сервіси) з одного маршрутизатора на інший.)
 • Управління змінами конфігурацій мережі / пристроїв в режимі реального часу.
 • Швидке налаштування конекторів до нових типів обладнання силами IT-підрозділу (без залучення підрядника) з використанням відкритих протоколів взаємодії SNMP, NETCONF і CLI за допомогою графічного інтерфейсу користувача «NetACE».
 • Автоматизація процесів обслуговування мережі за допомогою гнучкого визначення завдань силами IT-підрозділу (без залучення підрядника) для будь-якого типу і виробника устаткування.
 • Уніфікація інтерфейсу між системою управління замовленнями які активуються за допомогою «NetACE» мережевим обладнанням, а також іншими системами, які беруть участь в процесах надання послуг.
 • Швидке впровадження і повна підтримка (без апгрейдів) практично будь-якого обладнання Cisco, Juniper, Alcatel, Huawei, ZTE, Ciena, ADVA, обладнання Китайських виробників та інших виробників завдяки відкритій вендорній-незалежній архітектурі системи.
 • Функціональність FCAPS (Несправність, Конфігурація, Авторизація, Продуктивність, Безпека).
 • Автоматичне визначення мережевої топології на основі стандартних протоколів SNMP, NETCONF, CLI, IS-IS, OSPF і LLDP виконується в інфраструктурному просторі з використанням внутрішніх приватних IP-адрес, забезпечує безпомилкове відображення топології мережі та її стану в режимі реального часу.
 • Висока масштабованість та доступність операторського класу рівня 1 (Tier-1) за рахунок модулярної архітектури, гнучких схем розгортання, гарячого копіювання бази даних і сервера, а також підтримки віртуальних технологій VMware і Red Hat.
 • Поетапне і з низьким рівнем ризику впровадження відкритих технологій ПКМ – Програмно-конфігуровані мережі (SDN, Software-defined networking) і ВСФ – Віртуалізація мережевих функцій (NFV, Network functions virtualization).