Nero Standard

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Nero Standard звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Nero Standard 2019 – мультимедійний пакет в новому стилі пропонує новітні функції і безліч покращень, покликаних спростити Ваше повсякденне “цифрове життя”.

Повний опис

Чотири програми в одному пакеті

Nero Video 2019

Програвайте відео і аудіо файли, переглядайте фото з будь-якого пристрою на комп’ютері, перетягуйте їх на домашній екран і створюйте завершені відео і слайд-шоу, використовуючи 1 Click Video Story. Доповнивши їх музикою, ефектами, початковою і кінцевою заставками, Ви можете моментально поділитися отриманим результатом. Використовуйте режим Express Edit, для того щоб швидко створювати проекти з художніми ефектами, різними переходами, відмінними шрифтами і різноманітними шаблонами.

Nero MediaHome 2019

Не треба більше витрачати час на пошуки потрібного файлу – c Nero MediaHome Ви можете легко організовувати, програвати і інтегрувати музику, відео, зображення, фільми та серіали в свої проекти. Тепер у Вас також є доступ до файлів, збережених на OneDrive (Файли на вимогу), які Ви можете завантажити безпосередньо.

Nero Recode 2019

Будь то DVD, аудіо CD, відео або аудіо файли – Nero Recode допоможе конвертувати будь-який файл в найбільш підходящий відео або аудіо формат. Ви можете вести список із запланованими конвертаціями. Нова функція: Конвертуйте відео файли для використання на відео дисках (DVD, AVCHD, Blu-ray).

Nero Burning ROM 2019

Першокласний продукт. Не важливо, чи це диск CD, DVD або Blu-ray ™: Ви зможете копіювати і записувати цінну інформацію за допомогою надійної технології запису в Nero Standard 2019. Завдяки функції SecurDisc 4.0, що включає 256-бітове шифрування, захист паролем і технологію оптимізації диска, ви завжди можете бути абсолютно впевнені в тривалому збереженні ваших файлів.