Nero Platinum Suite

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Nero Platinum Suite звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Nero Platinum 2019 Suite – король мультимедіа в світі програм.

Повний опис

Більш потужний, інтуїтивно-зрозумілий і повний, ніж будь-коли. Новітній Nero Platinum 2019 пропонує 6 потужних програм в складі мультимедійного пакету для вашого ПК з ОС Windows.

Шість програм в одному пакеті

Nero Video 2019

Завдяки програмі для редагування відео Ви можете розкрити весь свій творчий потенціал, насолоджуючись при цьому простотою використання і найкращою якістю відеоряду. Створюйте бездоганні фільми і слайд-шоу, використовуючи функцію 1-Click Video Story. За допомогою функції Life Themes PRO Ви можете автоматично створювати автентичні настрої. Ви також можете додати до свого відео музику, більше 1000 ефектів і автоматично кадрувати відео одним кліком миші, що дозволяє оптимально розташовувати в кадрі будь-які фото і відео.

Nero MediaHome 2019

За допомогою Nero MediaHome Ви отримуєте доступ до файлів, збережених на OneDrive (Файли на вимогу) та можете безпосередньо завантажити їх. Це економить місце на комп’ютері, в той час як Ви можете в будь-який момент отримати доступ до фото, відео та аудіо-файлів.

Nero DuplicateManager Photo 2019

DuplicateManager Photo швидко і надійно знаходить дубльовані і схожі папки з фото і окремі фотографії, відновлює порядок у вашому фотоархіві, економить місце для зберігання та навіть упорядковує медіа центр Nero MediaHome.

Nero BackItUp 2019

Обов’язково зробіть резервні копії дорогих вам файлів за допомогою інтегрованої програми Nero BackItUp і будьте спокійні за збереження своїх даних. Новітня функція: Тепер Ви можете зберігати файли в своїх улюблених хмарних сервісах (Google Drive, OneDrive) і відновлювати дані онлайн з хмарного сховища.

Nero Recode 2019

Об’єднайте всі разом: імпортуйте всі формати аж до HEVC високого дозволу (H.265) і конвертуйте їх в практично будь-який формат, який вам потрібен. Об’єднуйте відео c DVD, AVCHD і Blu-ray дисків і продовжуйте використовувати ці файли для нових проектів. Нова функція: конвертуйте відеофайли для використання на відеодисках (DVD відео, AVCHD, Blu Ray) і використовуйте повністю сумісні файли безпосередньо в ваших відеопроектах. Завдяки Nero SmartEncoding, Ви можете істотно скоротити час, необхідний на створення ваших дисків.

Nero Burning ROM 2019

Будь то CD, DVD або Blu-ray: Копіюйте і записуйте цінні дані, використовуючи перевірену техніку запису в Nero Platinum 2019. За допомогою SecurDisc 4.0, включаючи 256-бітне шифрування, захист паролем і технологію оптимізації диска, Ви можете бути спокійні, що Ваші файли будуть збережені назавжди.

Музичний рекордер

Музичний рекордер записує музику у вигляді незахищених за допомогою ТСЗАП файлів MP3. Надалі ви можете записати їх також на свій мобільний гаджет.