Nero Burning ROM

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Nero Burning ROM звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Nero Burning ROM 2019 – покладайтеся на перевірену технологію запису і копіювання даних, відео, фото та музики на CD, DVD і Blu-ray.

Повний опис

Встановлюйте нові масштаби за допомогою технології запису від Nero Burning ROM.

Основні функції:

Рипинг

Програма Nero Burning ROM надасть всі: починаючи від MP3, MP3 PRO, а також AAC і FLAC, і закінчуючи APE – включаючи заголовки пісень і інформацію про альбом. Тепер завдяки вбудованій технології Gracenote® в аудіо-файл навіть інтегрована оригінальна обкладинка диска. Таким чином, вам буде зручно здійснювати пошук за своїм плейлистом і без проблем прослуховувати свою музику.

Прожиг

Створюйте образи ISO або записуйте структури відео-дисків і образи дисків на нові носії. Завдяки технології Gracenote® тепер ви можете перенести оригінальну обкладинку альбому на диски MP3-CD і MP3-DVD для свого нового автомобільного радіо. А завдяки Nero CoverDesigner записані вами диски будуть виглядати як справжні витвори мистецтва.

Захист

Завдяки технології SecurDisc 4.0 ваші файли будуть в надійних руках. Завдяки 256-бітному шифруванню відповідно до промислових стандартів, цифрового підпису та захисту паролем, ніхто крім вас не зможе отримати доступ до записаного вами архіву даних.