Mythware Classroom Management (Windows version)

Ви можете придбати ліцензії Mythware Classroom Management, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним реселером Mythware в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Mythware Classroom Management (Windows version) включає в себе широкий спектр функцій для підтримки ефективного викладання і навчання.

Повний опис

Mythware Classroom Management – це продукт для Викладання & Навчання в інтерактивному стилі.

Програмне забезпечення є платформою управління для мультимедійного інтерактивного навчання в комп’ютерних класах і дозволяє викладачеві контролювати і ефективно керувати класом, здійснювати нагляд за діяльністю учнів і підтримувати порядок в класі, а студентам вчитися, спілкуватися і співпрацювати один з одним і між групами.

Основні можливості:

  • Інтерактивне навчання. Допомагає полегшити взаємодію учнів в класі. Допомагає учням зосередитися і активно брати участь в навчальному процесі – від отримання інформації до створення контенту. Додаток було спеціально розроблено для навчання 1: 1, а також підтримує різні індивідуальні стилі навчання.
  • Спільна робота в групі. Допомагає викладачам організовувати студентів в віртуальні групи і полегшує групове співробітництво. Певним «лідерам» груп можуть бути надані додаткові можливості. Наприклад, вони можуть поділитися своїм екраном і файлами з іншими студентами в своїй групі. Для розширення співпраці, викладачі також можуть приєднатися до груп для бесіди зі студентами.
  • Викладання. Як один з видів програмного забезпечення для моніторингу класу, Mythware Classroom Management надає викладачам ефективні інструменти для організації уроків і управління студентською роботою. Викладачі можуть «витіснити» навчальні матеріали зі своїх персональних комп’ютерів в студентських ПК, відправляти домашні завдання, і збирати студентські файли для аналізу і оцінки. Програмне забезпечення дозволяє викладачам переглядати студентські робочі столи і надавати допомогу дистанційно, а також підтримувати зв’язок між викладачами і студентами.
  • Оцінка знань. Має практичний набір функцій, які дозволяють викладачам оцінювати прогрес учнів шляхом створення і адміністрування тестів. Викладач також може дати студентам миттєвий опитування, що містить всього одне питання, що може бути корисним інструментом для оцінки індивідуального навчання під час лекцій та дискусій. Інструктори можуть відслідковувати відповіді учнів в режимі реального часу.

Ліцензування:

  • По класах – Ця модель вимагає використання серійного номера комп’ютера вчителя. Студенти не повинні реєструвати свої комп’ютери. Цей серійний номер контролює кількість студентів, які можуть одночасно підключитися до вчительського комп’ютера. Ця модель підходить для сайт ліцензій. Ліцензія прив’язана до фізичної машини, на якій встановлено програмне забезпечення для вчителя.
  • На робоче місце – Ця модель вимагає реєстрації ліцензій як на комп’ютері вчителя, так і учня. Необхідно використовувати різні серійні номери для реєстрації кожного комп’ютера. Кількість студентів, які можуть одночасно підключиться до комп’ютера вчителя не обмежено. Серійний номер ліцензії прив’язаний до кожної фізичної машини, на якій встановлено програмне забезпечення.
  • На школу відрізняв від перших двох моделей тим, що ні комп’ютер вчителя, ні студентів не вимагають реєстрації. Замість цього необхідно встановити програму License Server на комп’ютері, який використовується в якості сервера. Використовуючи один серійний номер для реєстрації на комп’ютері сервера ліцензій, користувачі можуть легко керувати учительським і студентськими ліцензіями. Серійний номер прив’язаний до фізичної машини, яка використовується в якості сервера.

Ліцензування докладніше