miniOrange Identity Broker Service

Ви можете придбати ліцензії miniOrange Identity Broker Service, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

miniOrange Identity Platform дозволяє використовувати декілька наборів облікових даних для входу в кілька додатків за допомогою служби єдиного входу miniOrange.

Повний опис

Identity Brokering – це спосіб встановлення довіри між сторонами, які хочуть використовувати мережеві ідентифікаційні дані один одного.

Служба Identity Broker надає просту кінцеву точку HTTPS для користувачів. Без впровадження SAML, OPENID, OAUTH або OPENID Connect ви можете швидкого початку роботи цих мов та отримати доступ до ідентифікаційних маркерів і маркерів доступу сотень провайдерів. Єдине, що вам потрібно знати, це як звернутися до кінцевої точки HTTPS, що набагато простіше, ніж розуміння різних стандартів.

Переваги використання miniOrange Identity Broker Service:

  • Можливість налаштування будь-якого IdP за вашим вибором, включаючи OKTA, PING, RSA, Centrify, Google, Facebook, LinkedIn і навіть Custom.
  • Після установки особистості за допомогою обраного постачальника Identity, miniOrange дозволяє вам спочатку використовувати продукт 2-факторної аутентифікації для обраної вами програми.
  • Крім того, miniOrange дозволяє надавати доступ до ваших програм на основі ступеня ризику, щоб у вас був ще один рівень безпеки, заснований на довірених пристроях, місцях розташування, часу доступу і навіть поведінці користувачів.