MathType

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії MathType звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення Design Science MathType для Windows і Macintosh – це потужний інтерактивний інструмент, який кардинально змінює спосіб створення друкованих та електронних документів, що містять математичні формули.

Повний опис

Design Science MathType застосовується спільно з будь-яким текстовим і HTML-редактором, презентаційною або видавничою програмою, і іншими типами програмного забезпечення для створення формул в наукових статтях, навчальних матеріалах, на веб-сторінках, в слайд-презентаціях, журнальних статтях і книгах.

MathType – це професійна версія програми Equation Editor. Продукт Design Science MathType містить широкий набір рівнянь і підтримує велику кількість форматів. Велика кількість нових функцій, які перетворюють Microsoft Word в сучасний математичний і веб-редактор.

MathPage – нова технологія для опублікування математичних документів в Інтернет:

MathType містить нову технологію, яка дозволяє перетворювати цілий Word-документ в HTML-сторінку з математичними формулами, які прекрасно відображаються у всіх сучасних Інтернет-браузерах, використовуваних на платформах Windows, Macintosh, Unix або Linux.

Можливості:

  • Автоформатування. В процесі набору MathType застосовує правила набору математичних формул. Програма автоматично вибирає шрифти, стиль, інтервал і розташування під час набору рівняння. Для більшої гнучкості і контролю MathType дає можливість змінювати елементи рівняння кроком в 1/4 пункти.
  • Зрозумілий набір математичних символів. MathType містить більше 500 математичних символів і шаблонів: дроби, радикали, суми, інтеграли, твори, матриці, різні види квадратних і фігурних дужок. Також можна використовувати будь-які літери з шрифтів, встановлених на комп’ютері. MathType також містить спеціальний набір шрифтів Euclid Math Font Set для створення документів стандартного формату TeX / LaTeX.

MathType має наступні команди для Word:

  • Форматувати рівняння.
  • Перетворити.
  • Експортувати рівняння.
  • Вставити числа.
  • Форматувати числа в рівнянні.
  • Вставити посилання на вираз та ін.

Меню MathType в PowerPoint:
Кнопку меню MathType можна встановити в Microsoft PowerPoint 97 для Windows і більш пізні версії / Microsoft PowerPoint 98 для Mac і більш пізні версії.

Сумісність MathType для Windows і Mac:
MathType 5.1 для Macintosh повністю сумісна з MathType 5.x для Windows (і навпаки), також можна читати і редагувати рівняння, створені за допомогою Equation Editor в Microsoft Word.