MathDaisy

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії MathDaisy звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення MathDaisy це рішення, що дозволяє зберігати Microsoft Word-документи з математичними рівняннями в форматі електронної книги DAISY Digital Talking Book, щоб зробити їх доступними для сприйняття студентами з обмеженими можливостями читання і навчання.

Повний опис

DAISY (Digital Accessible Information System) – це XML-стандарт для виробництва редагованих документів мультимедіа, включаючи цифрові аудіокниги (Digital Talking Book), послуги цифрового тексту і синхронні аудіо- / текстові книги. DAISY є глобальний стандарт, використовуваний в текстових та електронних документах. Остання версія DAISY стандарту включає математичну нотацію на мові MathML, розробленому консорціумом World Wide Web для подання математичних символів в форматі XML.
Додаток MathDaisy розроблено компанією Design Science для редактора DAISY Pipeline і розширення Save as DAISY редактора Microsoft Word. Якщо документи містять математичні вирази, за допомогою MathDaisy користувачі можуть з ними працювати.

Save as DAISY – програмне забезпечення з відкритим кодом, розроблене компанією Microsoft. При установці дане рішення додає команду Save as Daisy в продукти Microsoft Word XP, 2003 і 2007. Ці команди конвертують документи Microsoft Word в формат Digital Talking Book, який використовується редактором DAISY Pipeline. MathDaisy додає в Save as Daisy підтримку математичній нотації.