Marvelous Designer

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Marvelous Designer звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Офіцйний сайт: www.marvelousdesigner.com

Характеристики

Marvelous Designer (інакше відомий як MD) – це програмне забезпечення для створення 3D-одягу в кіно- і телеіндустрії, відеоіграх і дизайні інтер’єру.

Повний опис

Згідно з даними, опублікованими на найбільшому англомовному інтернет ресурсі, присвяченому подіям в світі анімації, -Animation World Network – Marvelous Designer був визнаний провідними ігровими студіями, в тому числі Ubisoft і Konami. Результати роботи можна побачити в анімаційних фільмах BBC OLYPICS 2012 STADIUM UK, створених Passion Picture, The Hobbit, The Adventures of Tin Tin виробництва Weta Digital.

Основні характеристики:

  • Створення та редагування шаблонів. Користувачі можуть створювати і редагувати прямокутні, круглі або будь-які інші багатокутні фігури.
  • Вільне шиття. Користувачі можуть створювати і редагувати лінії шва.
  • Опорні точки і обмеження обсягів. Опорні точки і порядок обмеження обсягів використовуються для правильного розміщення шаблонів навколо аватара. Всі зразки малюнка повинні розташовуватися в правильному положенні навколо аватара для стабільного моделювання.
  • Фізичні властивості. Розділ «Фізична властивість» містить інформацію про поведінку тканини з декількома значеннями, які визначають характеристики матеріалу. Користувачі можуть вручну змінити фізичну властивість або просто вибрати попередньо задану фізичну властивість.
  • Сумісність. Під час моделювання та анімації дані між програмним забезпеченням, включаючи Maya, 3DS Max, Softimage, Modo і ZBrush можуть бути імпортовані / експортовані.
  • Редактор анімації. Користувачі можуть завантажувати, редагувати і зберігати файл 3D-одягу, який використовується в запису анімації. Записана анімація може бути імпортована / експортована в 3DS Max або Maya у вигляді Maya Cache, Point Cache2, MDD Point Cache.

Відеоогляд можливостей Marvelous Designer