triCerat

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії triCerat в Україні. Ви можете купити у нас рішення triCerat, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії triCerat у вашому конкретному випадку.

Компанія triCerat Inc. розпочала свою діяльність в 1997 році. Спочатку компанія займалася розробкою різних програмних інструментів для користувачів Citrix MetaFrame. У 1998 році вийшов перший пакет додатків Reflect. У 2001 році компанія випустила продукт ScrewDrivers, перше в світі рішення, яке не потребує драйверів, що забезпечує функції друку в середовищах MetaFrame і Terminal Services.

Сьогодні triCerat пропонує своїм клієнтам Simplify Suite, пакет інтегрованих серверних засобів управління, які забезпечують додаткову надійність, продуктивність і безпеку серверів Microsoft Terminal Server. На даний момент продано більше 3,500 ліцензій на використання продукту у всьому світі. triCerat’s Simplify Suite гарантує швидке повернення інвестованого капіталу, за рахунок скорочення витрат на обслуговування і придбання нового обладнання, а також завдяки зростанню продуктивності співробітників.

Після 15 років на ринку Tricerat продовжує вражати безперервним зростанням, що вже допомогло компанії зарекомендувати себе як одного з найбільш надійних постачальників мережевих рішень.

Офіційний сайт: http://www.tricerat.com/

Купити продукти triCerat