Tableau

Компанія SOFTICO є офіційним Bronze Partner продуктів Tableau в Україні. Ви можете купити у нас рішення Tableau, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Tableau в вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: http://www.tableau.com/

Tableau Software – американська компанія, яка була заснована в 2003 році в Сіетлі, штат Вашингтон. Спеціалізується на розробці програмного забезпечення для інтерактивної візуалізації даних, орієнтованих на Business Intelligence.

Компанія була заснована Крісом Штольтом, Крістіаном Шабо і Петом Ханараханом з метою комерціалізувати дослідження, проведені в Стенфордському університеті на кафедрі комп’ютерних наук в 1999 – 2002 роках. Суть досліджень полягала у вивченні використання таблиць з метою перегляду багатовимірних релятивних баз даних. Підсумком стало об’єднання структурованих мов запитів до баз даних з описовою мовою для надання графіків і в підсумку винайшли мову візуалізації бази даних, названий VizQL (Visual Query Language).

  

Купити продукти Tableau