Stratus

Ви можете купити у нас рішення Stratus, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Stratus в вашому конкретному випадку.

Компанія Stratus Technologies, Inc., провідний виробник відмовостійких комп’ютерних серверів і спеціалізованого ПЗ.

У 1980 році, в місті Натік (штат Массачусетс), була заснована компанія Stratus Computer, Inc .; назва Stratus Technologies, Inc., компанія придбала в 1999 році. З моменту заснування і до нинішнього часу, генеральним директором і президентом компанії є Дейв Лаурелло.

Stratus Technologies, Inc., є дочірньою приватною компанією, яка належить холдингу Siris Capital Group (дата покупки – 28 квітень 2014 р.); в той же час, Stratus Technologies Bermuda Holdings, Ltd. – материнська компанія, реєстрація якої знаходиться на Бермудських островах

Основними клієнтами компанії є різного роду банки і кредитні спілки, центри реагування на надзвичайні ситуації (наприклад, 911 в США), відділення поліції, пожежні, лікарні, клініки, урядові установи, кредитні компанії, фондові біржі, телекомунікаційні та телефонні компанії, інтернет-провайдери .

Офіційний сайт: https://www.stratus.com/

Купити продукти Stratus