everRun

Ви можете придбати ліцензії everRun, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Stratus everRun Enterprise – це просте і доступне програмне забезпечення для запобігання простою, яке підтримує роботу додатків і забезпечує безперервність бізнес-процесів і цілісність даних.

Полное описание

Stratus everRun – новітня розробка компанії – спеціалізоване програмне забезпечення для побудови систем безперервної доступності з показником надійності більш 99,999%. Stratus everRun поєднує в собі простоту в поводженні з найвищим рівнем безперервної працездатності і стійкості до збоїв. Завдяки унікальній архітектурі платформа підвищує стабільність роботи програмного забезпечення і зменшує ймовірність людської помилки. Використання Stratus everRun Enterprise гарантує повний захист від апаратних збоїв будь-яких серверів, спрощуючи їх впровадження і знижуючи вартість обслуговування в порівнянні з іншими апаратними та програмними платформами, покликаними забезпечити високу надійність.
Stratus everRun – це високонадійне ПЗ, що забезпечує неперевершену функціональність бізнес-процесів в режимі 24 годин 7 днів на тиждень.

Як працює everRun?

Критичний додаток виконується всередині віртуальної машини, яка працює одночасно на двох фізичних серверах x86 архітектури.
У разі відмови однієї системи, додаток продовжить виконуватися на іншому сервері без зупинки або втрати даних. У разі відмови компонента в одній системі, замість нього використовується дублюючий компонент другої системи.
Введення-виведення автоматично реплицируется на резервний сервер без використання загальної СГД, що значно спрощує кластер. Функція перевірки вільної пам’яті забезпечує збереження в пам’яті всіх транзакцій, а також даних і вмісту кешу.
Перезапуск віртуальної машини в разі збою не потрібен.

Ключові функції everRun Enterprise

Безперервна доступність ВМ – механізм Checkpointing
До 20 vCPU в режимі Fault Tolerance
Механізм забезпечення безперервної доступності Checkpointing є основою рішення Stratus everRun Enterprise.
Він забезпечує безперервність роботи операційної системи завдяки одночасному її виконанню на двох фізичних машинах. При цьому не потрібно змінювати додатки або перезапускати машини в разі збою сервера, також виключаються будь-які можливі втрати даних.

Checkpointing заморожує гостьову ВМ і формує контрольну точку відновлення від 50-500 раз в секунду в залежності від навантаження на додаток. Після передачі і отримання підтвердження від другого сервера про прийом контрольної точки, відбувається розморожування ВМ – без участі користувача, абсолютно прозоро для операційної системи і всіх додатків. При настанні збою другий сервер починає роботу миттєво, з актуальної контрольної точки, і головне – без втрати даних.

Підтримка продуктів

Центр технічної підтримки Stratus може здійснювати постійний моніторинг системи і автоматично відправляти повідомлення на системному рівні в разі можливої ​​несправності.
Стандартний пакет підтримки включає в себе:

  • технічну підтримку і консультації електронною поштою і телефоном;
  • оновлення ПЗ everRun Enterprise без зупинки додатків;
  • доступ в порталу користувача і докладна онлайн-документація;
  • віддалений моніторинг за допомогою функції everRun Call-Home.

Технічна підтримка та підписка на оновлення ПЗ дозволять отримати максимальну віддачу від інвестицій в програмно-апаратний комплекс, а також надійно захистити свої додатки від будь-яких можливих збоїв.
SplitSite® Addon – захист від локальних відмов за допомогою георознесення серверів між двома майданчиками.
Доповнення SplitSite Addon забезпечує відмовостійкість додатків, що виконуються в географічно віддалених місцях за допомогою синхронної реплікації. А відсутність вимог до загальної FC СГД дозволяє зробити таке розведення максимально простим, швидким і зручним.

На яких системах працює everRun?

Stratus everRun працює на двох будь-яких серверах x86-архітектури:
Процесори Intel Xeon E3 та E5 1 або 2 сокета

  • 8 Гб ОЗУ і більше
  • 2 HDD і більше

Можна використовувати внутрішні диски, а також будь-які системи JBOD або FC SAN СГД.