P&J System

Ви можете купити у нас рішення P & J System, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії P & J System у вашому конкретному випадку.

P & J System – один з провідних розробників програмного забезпечення в сфері IT-безпеки. Компанія заснована в 2013 році в Сеулі і є єдиною спеціалізованою компанією в галузі аерокосмічних рішень в Південній Кореї, що надає високоякісні IT-рішення і послуги для авіакомпаній.

Компанія розробляє оптимальні IT-рішення безпеки для бізнесу: програмні продукти для пошуку вразливостей і виявлення шкідливих програм, управління паролями, контролю доступу до системи, рішення для мережевої безпеки VPN і WEB-безпеки, діагностики вразливостей та аналізу вразливості в мережі.

Компанія P & J System надає і авіаційні IT-послуги, які націлені на підвищення ефективності навігаційного обслуговування, а також, послуги з управління та оптимізації основних процесів в авіакомпаніях.

Офіційний сайт: http://www.pnjsystem.co.kr

Купити продукти P&J System