Open-E

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії Open-E в Україні. Ви можете купити у нас рішення Open-E, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Open-E у вашому конкретному випадку.

Міжнародна корпорація Open-E є провідним розробником систем управління сховищами даних. Компанія, заснована в 1998 році, має головні офіси в США і країнах Європи, а також велику мережу з понад 550 системних інтеграторів, дистриб’юторів і реселерів по всьому світу.

Флагманське програмне забезпечення Open-E – це продуктова лінійка Open-E DSS, призначається для малого і середнього бізнесу, надає компаніям високу продуктивність, гнучкість, надійність і безпеку, допомагає швидкому поверненню інвестицій в системи зберігання даних.

Продукти Open-E для управління сховищ відомі в галузі гнучкістю своєї архітектури, простотою у використанні і економічністю в експлуатації. Рішення також можуть підтримувати різні протоколи, такі як iSCSI, Fibre Channel і Infiniband, в передачі файлів і блоків. Компанія Open-E працює з технологічними лідерами індустрії, що забезпечує сумісність з понад 500 продуктами від більш 30 вендорів, включаючи Intel, AMD, Microsoft, VMWare, Symantec, Adaptec, LSI, Supermicro та багатьох інших.

Офіційний сайт: https://www.open-e.com/

Купити продукти Open-E