Autodesk

Компанія SOFTICO є офіційним партнером продуктів Autodesk в Україні. Ви можете купити у нас рішення Autodesk, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Autodesk в вашому конкретному випадку.

На сьогодні Autodesk Inc. займає передові позиції по виробництву САПР і входить до провідної четвірки організацій по розробці програмного забезпечення для ринків архітектури, анімації, графіки, будівництва та машинобудування.

Ще в далекому 1982 році компанія починає розвивати такі передові технології як 2D і 3D з метою моделювання, візуалізації і аналізу поведінки інноваційних конструкцій на ранніх стадіях їх проектування. Завдяки такому підходу є можливість ретельного випробування, підготовки і оптимізування комп’ютерної моделі перед її реальною реалізацією. Також рішеннями компанії Autodesk користуються мільйони людей по всьому світу.

Програмне забезпечення Autodesk в області архітектури і будівництва дозволяє вирішувати основні завдання інформаційного моделювання будівель і будівельного проектування, документування та проектування інженерних комунікацій, контролю витрат і ресурсів при будівництві. Такі продукти Autodesk, як: Autodesk Inventor Professional, Autodesk Inventor та AutoCAD Mechanical для промислового будівництва дають можливість об’єднання всіх стадій процесу розробки продукції, при цьому відбувається формування єдиної цифрової моделі.

Купити рішення Autodesk