AutoCAD LT

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії AutoCAD LT звернувшись до відділу продажів SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером продуктів AutoCAD LT в Україні. У нас ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування, а також технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

Autodesk AutoCAD LT  — САПР для креслення Autodesk AutoCAD LT, яка працює на платформах PC і Mac. Версія володіє високою точністю 2D-креслень, які можна редагувати, брати за основу для нових проектів і передавати колегам.

Повний опис

Підвищіть швидкість проектування і спільної роботи завдяки програмі для креслення AutoCAD LT® для Windows і Mac.

Можливості:

  • Імпорт файлів PDF. Імпортуйте геометрію, текст TrueType і растрові зображення з файлу PDF або використовуйте їх у вигляді об’єктів AutoCAD як підкладку для поточного креслення.
  • Розширена підтримка. Пріоритетна технічна підтримка по телефону або в чаті, швидке реагування та інші переваги. До підписки включена розширена технічна підтримка
  • Спільне використання видів. Спільне використання креслень у хмарі. Учасники проекту можуть мотреть (без можливості редакції), і їм не потрібна для цього реєстрація.

Чому AutoCAD LT?

Продуктивність

Покращені інструменти для 2D-креслення скорочують кількість повторюваних завдань і допомагають працювати швидше і ефективніше.

Сумісність

Завдяки технології TrustedDWG ™ файли стають сумісні з іншими продуктами Autodesk, що забезпечує високий рівень точності даних.

Надійність

Програма AutoCAD LT заснована на технології AutoCAD – конструкторської платформі, якій мільйони фахівців довіряють вже більше 30 років.