ИнфоПлюс

Ви можете купити у нас рішення ІнфоПлюс, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії ІнфоПлюс у вашому конкретному випадку.

Компанія ІнфоПлюс працює на ринку вже більше 20 років і є українським розробником програмного забезпечення. До основних напрямів компанії відносяться розробка та впровадження програмних рішень у багатьох сферах: автоматизація ділових, управлінських та інших процесів, а також надання консалтингових послуг в сфері інформаційних технологій. Розробки на базі Oracle дозволяють розробнику інтегрувати свої рішення з усіма провідними системами від 1С до SAP.

Команда ІнфоПлюс складається з професіоналів, які надають передові інноваційні програмні рішення шляхом досконалого розуміння потреб клієнтів на тлі необхідності забезпечення максимальної автоматизації бізнес-процесів та захисту інформації.

Автоматизація документообігу шляхом впровадження передових ІТ-технологій для управлінських, адміністративних, фінансових та інших бізнес-процесів – основний напрямок діяльності компанії ІнфоПлюс.

Офіційний сайт: https://infoplus.ua/

Купити продукти ІнфоПлюс