I.R.I.S.

Компанія SOFTICO є ексклюзивним дистриб’ютором продуктів I.R.I.S. в Україні. Ви можете купити у нас рішення I.R.I.S., а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії I.R.I.S. у Вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: www.irislink.com

I.R.I.S. – розробник програмного забезпечення, яке підвищує продуктивність при скануванні і конвертації документів. Продукти компанії спрощують сканування, редагування і спільне використання цифрових файлів.

Створена в 1986 році, I.R.I.S. вважається світовим лідером в області оптичних технологій розпізнавання символів (OCR) і мобільного сканування. Заснована в Бельгії, компанія керує офісами в США, Гонконгу, Франції, Люксембурзі, Німеччині та Нідерландах.

Широка партнерська мережа дозволяє продавати продукти I.R.I.S. в усьому світі. В одній компанії сконцентровані інноваційний досвід і високотехнологічні рішення для ефективного управління електронними документами, інформаційними потоками та IТ-інфраструктурою.

Купити продукти I.R.I.S.