IRISPowerscan

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії IRISPowerscan звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів IRISPowerscan в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

IRISPowerscan – рішення для оцифрування документів, яке дозволить не тільки витягти критично важливу інформацію для бізнесу, а й інтегрувати в комерційні додатки.

Повний опис

  • Багатоканальне оцифрування. Критично важлива для бізнесу інформація може надходити в компанію через безліч каналів. IRISPowerscan пропонує єдиний інструмент для роботи з кожним з них: продукт підтримує більшість популярних сканерів (Canon, Kodak, Fujitsu і т.д.); документи можуть бути оцифровані за допомогою MFP і автоматично імпортовані з використанням функції відстеження папок IRISPowerscan; передбачений і імпорт документів з хмарних сервісів, таких як Box, Dropbox, OneDrive або SharePoint.
    Потужні інструменти налаштувань допомагають покращити якість зображень, регулюючи контрастність і яскравість, вирівнюючи спотворені скани, видаляючи небажані пікселі та багато іншого.
  • Удосконалена класифікація. IRISPowerscan працює з документами будь-якого типу, попередньо класифікуючи їх. Так, індекси, що вимагаються від транспортного документа, не збігаються з тими, які потрібні з договору. Тому, першим кроком буде визначення типу імпортованих документів для їх відповідної обробки. Варто відзначити, що IRISPowerscan використовує різні методи для автоматичної класифікації вхідних документів.
  • Висока точність розпізнавання інформації та тексту. Після ідентифікації документів IRISPowerscan продовжує отримувати від них ключову інформацію. Для розпізнавання будь-якого типу інформації задіяні різні технології: OCR, ICR, штрих-коди і т.д. Наприклад, контракт може містити інформацію, таку як назва компанії, номер контракту, підписи, суми і т.д.
  • Підтвердження достовірності документа. IRISPowerscan використовує потужні технології перевірки, щоб переконатися, що оцифрування інформації на 100% відповідає вихідній.