HansaWorld

Ви можете купити у нас рішення HansaWorld, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії HansaWorld у вашому конкретному випадку.

HansaWorld – міжнародний розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на ERP-системах, плануванні корпоративних ресурсів і управлінні взаємовідносинами з клієнтами. Завдяки досвіду та інноваціям програмне забезпечення вендора автоматизує бізнес-процеси для компаній по всьому світу і надає кращі рішення для управління бізнесом для широкого кола галузей.

Історія компанії почалася в Швеції в 1988 році з бухгалтерської програми для комп’ютерів Apple, єдиною основною платформою в той час з графічним інтерфейсом користувача. Всього за кілька років продукт був переведений на кілька мов і поширений на міжнародному рівні. Зі збільшенням попиту на мобільні пристрої, HansaWorld розробила для них провідний ERP-клієнт. Сьогодні лінійка продуктів доступна практично на будь-якій платформі: від Android і iOS до Windows і MacOS.

Використовуючи власну мову програмування, компанія пропонує цілий ряд універсальних програм для управління бізнесом, які доступні на більш ніж 30 мовах, практично на будь-якій платформі і призначені для підприємств усіх розмірів і галузей. HansaWorld постійно інвестує в дослідження і розробки.

Купити продукти HansaWorld