Goget AB

Ви можете купити у нас рішення Goget AB, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Goget AB у вашому конкретному випадку.

Goget AB (Швеція) лідер в розробці систем електронного резервування конференц-румів. Продукти GoGet дозволяють швидко і без труднощів резервувати переговорні кімнати через електронну пошту, створення події в календарі або вручну на сенсорному екрані, розміщеному в кімнаті.

Продуктом Room Display від компанії GoGet вже використовують у своїй роботі більш 300 міжнародних компаній.

Планшет з встановленою програмою Room Display 4 – це професійне рішення в сфері електронного резервування переговорних кімнат і залів нарад, яке забезпечує оптимальне використання корисного простору. Рішення підтримує управління графіком використання кімнат через електронну пошту, календар або безпосередньо через введення даних на сенсорному екрані. З цим продуктом Ви зможете легко доносити до співробітників і клієнтів інформацію про доступність кімнати, використовувати органайзер для оптимізації роботи в кімнаті в майбутньому, планувати події в майбутньому.

Програмний продукт Room Display 4 – це рішення для організації роботи переговорних кімнат або залів для нарад, що сумісне з будь-яким планшетом 7 “/ 10” на базі системи Android. Room Display 4 можна синхронізувати з MS Exchange і Google Apps, що дає можливість використовувати і резервувати кімнати віддалено з будь-якого пристрою (додаткова установка ПЗ не потрібна).

Купити продукти Goget AB