Digital Guardian

Компанія SOFTICO є офіційним партнером продуктів Digital Guardian в Україні. Ви можете купити у нас рішення Digital Guardian, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Digital Guardian у Вашому конкретному випадку.

Корпорація Digital Guardian забезпечує реалізацію рішень у сфері захисту даних як від внутрішніх, так і від зовнішніх загроз.

Компанія пропонує:

  • сервіс запобігання втрати даних, який автоматично блокує і бере під контроль тільки ту активність, яка може становити небезпеку для компанії, грунтуючись на інформації про користувача, дії і типі даних.
  • сервіси для управління і автоматичної класифікації регламентованих даних;
  • мережеві агенти Digital Guardian, які забезпечують видимість, оповіщення, аналіз і контроль, необхідні для визначення і запобігання витоку даних;
  • DG Synergy, багатоканальна програма для здійснення підтримки клієнтів, VARов, постачальників послуг і дистриб’юторів, націлених на збільшення продажів для забезпечення потреб клієнтів в сфері захисту даних.

В арсеналі компанії також є розробки в сфері класифікації та шифрування даних, захисту та шифрування Email, контроль мобільних і веб-додатків, а також даних, що зберігаються в віртуальній хмарі. Цільовими для компанії є технологічні сфери, сфери енергетики, фінансів, уряду, виробництва та охорони здоров’я.

Digital Guardian пропонує кілька опцій використання своїх сервісів клієнтами: установка на локальних інфраструктурах клієнта, віддалене управління і гібридна модель. Компанія є правонаступником Verdasys Inc., була заснована в 2003 році, центральний офіс знаходиться в місті Уолт, Массачусетс, США.

Купить продукты Digital Guardian