DataLocker

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії DataLocker в Україні. Ви можете купити у нас рішення DataLocker, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії DataLocker у вашому конкретному випадку.

DataLocker – це передовий постачальник рішень для шифрування. Компанія була заснована в 2007 році, і на даний момент офіси знаходяться в США (штаб-квартира), Великобританії і Кореї.

Продукти DataLocker захищають конфіденційні дані з використанням 256-бітного шифрування військового класу. Завдяки широкому спектру продуктів DataLocker пропонує як апаратне забезпечення на основі зовнішнього сховища, так і програмні продукти на базі хмарного сховища. Апаратні продукти не вимагають програмного забезпечення або драйверів для управління, шифрування або дешифрування даних.

Технологія DataLocker відповідає законодавчим нормам Європейського Союзу та США. Більшість продуктів DataLocker мають сертифікацію FIPS 140-2 Національного інституту стандартів і технологій (NIST). Продукти DataLocker є економічно ефективним способом дотримання стандартів HIPAA, SOX, DHS Initiatives, NRC, GLB і будь-який інший директиви, яка передбачає шифрування даних.

DataLocker довіряють уряди, військові та підприємства в усьому світі. Продукти DataLocker також використовуються в сфері медицини, юриспруденції і фінансів для зберігання, передачі і захисту конфіденційних даних.

Купити продукти DataLocker