Atrinet

Ви можете купити у нас рішення Atrinet, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Atrinet у вашому конкретному випадку.

Ізраїльська компанія Atrinet спеціалізується на розробці програмних продуктів для автоматизації, управління мультивендорноми комунікаційними мережами.

Компанія Atrinet Ltd. є приватною компанією, що відокремилася в 2014 році від Компанії Nokia, раніше (з 2008) відомої як NSN Carrier Ethernet Transport Business Line «CET», а до цього (з 2000) компанією Atrica.

«Atrinet» – є провідним постачальником мультивендорних рішень для мереж операторів зв’язку, корпоративних клієнтів та виробників телекомунікаційного обладнання. Інноваційні рішення «Atrinet» дозволяють оптимізувати та автоматизувати всі конфігурації послуг і завдання обслуговування, об’єднуючи традиційне мережеве управління та нові мережеві технології в єдине середовище для управління всією різнорідною мережею та послугами як єдиним об’єктом.

Купити рішення Atrinet