Allround Automations

Ви можете купити у нас рішення Allround Automations, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Allround Automations в вашому конкретному випадку.

Allround Automations була заснована в кінці 1980-х років в Голландії. Зараз вона знаходиться в ТОПі IT-компаній, що займаються випуском серверних додатків для баз даних Oracle. Розробки цієї організації націлені на підвищення продуктивності різних додатків для Оракл. Тому всім тим, хто користується цією базою даних, рекомендується звернутися до продукції даної компанії.

ПЗ Allround Automations активно використовує понад 200 тисяч користувачів в 137 країнах. З AA співпрацюють найбільші організації, завдяки чому позиції компанії на IT-ринку постійно зміцнюються.

Allround Automations випускає такі передові програмні продукти, як PL / SQL Developer, Direct Oracle Access і Query Reporter:

PL / SQL Developer – це якісний програмний продукт, мета якого – оптимізація і тестування процедурних модулів на мові Oracle PL / SQL.
Direct Oracle Access – це ПЗ створює інтеграцію такого програмного забезпечення, як C ++ Builder з системою управління базами даних або Delphi.

Купити рішення Allround Automations