Allround Automations PL/SQL Developer

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Allround Automations PL / SQL Developer звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Пакет Allround Automations PL / SQL Developer являє собою інтегроване середовище розробки для створення, тестування, налагодження та оптимізації збережених процедурних модулів (stored program units) на мові Oracle PL / SQL, таких, як пакети (packages), тригери та ін.

Повний опис

Середовище PL / SQL Developer орієнтується на принципи зручності в роботі, підвищення якості коду і продуктивності програміста, що є ключовою перевагою при розробці додатків для платформи Oracle.В розпорядженні користувача пакету Allround Automations PL / SQL Developer знаходиться контекстно-залежна довідкова система.

Реалізовано зручний доступ до описів об’єктів БД, підсвічування синтаксичних конструкцій, побудова та редагування запитів, графічний браузер та багато інших інструментів, які так полегшують життя розробника.

Основні функції:

  • Потужний редактор коду PL / SQL. Реалізовані в редакторі вихідних кодів кошти колірного виділення синтаксичних конструкцій, довідка з мов SQL та PL / SQL, опису об’єктів, помічник програміста Code Assistant, підказки по компіляції, інструмент оптимізації коду PL / SQL Beautifier, функція Code Contents, функція структурування модулів Code Hierarchy, кнопки огляду модулів, гіпертекстова навігація, бібліотека макросів та безліч інших новаторських інструментів привернуть увагу самого вимогливого користувача. Вся потрібна інформація автоматично з’являється перед користувачем, як тільки в ній з’являється необхідність, або для отримання потрібних відомостей досить одного клацання миші.
  • Вбудований відладчик. Вбудований відладчик має всі можливості, які тільки може побажати програміст: Step In (входити в процедуру), Step Over (виконати з обходом), Step Out (виконати до виходу з вкладеної процедури), Run Until Exception (виконувати до виключення), точки зупину , перегляд і установка значень змінних, перегляд стека викликів та ін.
  • Утиліта PL / SQL Beautifier. Утиліта PL / SQL Beautifier дозволяє відформатувати код на мовах SQL і PL / SQL за допомогою набору правил які гнучко налаштовуються. Вид коду буде автоматично виправлятися кожен раз при компіляції, збереженні або відкритті файлу. Ця функція підвищує продуктивність автора коду і значно покращує читабельність коду PL / SQL при роботі в великих проектних групах.
  • Вікно SQL Window. Вікно SQL Window дозволяє вводити будь-які вирази SQL, а потім переглядати і редагувати результати їх обробки в готовій сітці, що підтримує режим запиту за зразком (Query By Example) для пошуку потрібних записів в наборі результатів. Виконані раніше вирази SQL з буфера історії можна швидко знайти і запустити знову. Редактор для мови SQL надає такі ж багаті можливості, як і редактор PL / SQL Editor.