Actian Corporation

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Actian Corporation в Україні. Ви можете купити у нас рішення Actian Corporation, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Actian Corporation у Вашому конкретному випадку.

Actian Corporation (Pervasive) – компанія-розробник програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Пало-Альто, Каліфорнія. Історія компанії найбільш тісно пов’язана з базою даних Ingres. В даний час Actian є багатонаціональною компанією.

Actian, компанія, що займається управлінням гібридними базами даних, аналітикою та інтеграцією, надає бази даних для тисяч клієнтів по всьому світу. Завдяки впровадженню інноваційних гібридних технологій передачі даних і рішень Actian гарантує, що критично важливі бізнес-системи можуть здійснювати транзакцію та інтегрувати в кращому вигляді – на сервері, в хмарі або в обох варіантах. Тисячі передових організацій по всьому світу довіряють Actian рішення найскладніших проблем з даними, щоб оптимізувати свій бізнес сьогодні і в майбутньому.

База даних Actian Zen Embedded / PSQL – це найнадійніша, малозатратна, високопродуктивна система управління базами даних (СКБД) в світі. Actian Zen об’єднує NoSQL і реляційний доступ для ідеального поєднання продуктивності і стандартного доступу. Дизайн Zero DBA і фантастична зворотна сумісність означають, що витрати незалежних постачальників програмного забезпечення значно скорочуються.

Купити рішення Actian Corporation