Actian Zen Embedded

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Actian Zen Embedded звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Actian Zen Embedded в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

База даних Actian Zen Embedded (Pervasive PSQL) являє собою вбудовану базу даних з мінімальними вимогами до ресурсів і підтримкою zero-DBA, SQL і NoSQL.

Повний опис

База даних Actian Zen Embedded (Pervasive PSQL) являє собою вбудовану базу даних з мінімальними вимогами до ресурсів і підтримкою zero-DBA, SQL і NoSQL, ідеально задовольняє потреби незалежних постачальників ПЗ і OEM-виробників, що поставляють критично важливі програми для бізнесу клієнтам зі слабким або відсутнім ІТ-оточенням. Такі можливості, як установка, що налаштовується, автопідлаштування, прості оновлення, безшовна зворотна сумісність, крос-платформна сумісність і виняткова надійність, дозволяють розробникам пропонувати додатки на широкому спектрі платформ по всьому спектру клієнтів, не побоюючись зростання витрат на підтримку.

SQL і NoSQL

Actian Zen (Pervasive PSQL) включає в себе NoSQL доступ для продуктивності і SQL доступ для звітності, ідеально поєднуючи швидкість і гнучкість. Розробники можуть вибирати з декількох способів доступу, що дають прямий доступ до даних, не використовуючи реляційний рівень. Цим забезпечується дуже швидкий доступ і дуже висока продуктивність операцій вставки, оновлення та видалення. Actian Zen (Pervasive PSQL) також надає прямий доступ через ODBC і JDBC, а підтримка розробників на ADO.NET і Embarcadero дає незалежним постачальникам ПЗ широкий вибір варіантів SQL-доступу.

Новий API Btrieve для C і C ++
Версія 13 бази даних Actian Zen Embedded (Pervasive PSQL) включає в себе новий, спрощений і інтуїтивно більш зрозумілий API, що дає розробникам додатків баз даних на C ++ спрощений доступ до викликів Btrieve. Тепер розробники Actian Zen v13 (Pervasive PSQL v13) можуть отримати доступ до продуктивності і гнучкості механізмів Btrieve, не вникаючи в складності оригінального API Btrieve. До складу Brieve 2 API SDK також входять файли SWIG (спрощений генератор оболонок і інтерфейсів), що дозволяють розробникам на Perl, PHP і Python звертатися до Btrieve через нові бібліотеки C або C ++.

Установка, що налаштовується
Багато розробники ПЗ для малого бізнесу хочуть приховати процедуру установки ПЗ і складність бази даних від своїх користувачів. Actian Zen (Pervasive PSQL) може бути встановлений в додатку ISV в незашифрованому вигляді і розробник зможе вибрати тільки необхідні компоненти, щоб прибрати невикористовувані функції або мінімізувати вимоги до ресурсів.

Генератор клієнтських звітів
Використаний в Actian Zen v13 (Pervasive PSQL v13) новий, 64-бітний генератор клієнтських звітів дозволяє клієнтам виконувати SQL-запити до кешу програми-клієнта і вивантажувати великі робочі звіти на окремий комп’ютер, що знижує навантаження на основний сервер БД.
Після налаштування генератора клієнтських звітів, він дає SQL-клієнтам доступ до тих же баз даних, що і основний сервер. Тому все SQL-запити можуть виконуватися через генератор звітів, що звільняє сервер для інших завдань. Генератор клієнтських звітів доступний у вигляді окремої установки на серверах Actian Zen v13 Server (Pervasive PSQL v13) і Vx Server 13 (Pervasive PSQL Vx Server 13).

Безпека баз даних з використанням Windows Active Directory
У відповідь на потреби і очікування клієнтів, для перевірки доступу до безпечної базі даних Zen в Actian Zen v13 (Pervasive PSQL v13) підтримується аутентифікація домену через Active Directory (AD). Входи в БД і групові права перевіряються на мережевому рівні, а в БД контролюються конкретні дозволи.

База даних, що не вимагає адміністрування
Встановіть її і забудьте про неї. Більшість малих підприємств не мають адміністраторів БД (DBA) або не мають потреби в них. База даних Actian Zen Embedded (Pervasive PSQL) призначена для випадків, коли у користувачів немає персоналу для управління БД. Наш продукт не вимагає консультацій і не потребує постійного адміністрування. Actian Zen (Pervasive PSQL) просто працює, працює і продовжує працювати.

Нові технології без зміни ваших додатку
Actian Zen v13 (Pervasive PSQL v13) дозволяє незалежним постачальникам ПЗ використовувати нову апаратну архітектуру, платформи ОС і обчислювальні середовища (64-розрядні, багатоядерні, віртуальні, хмарні) не змінюючи додатки. Якщо ваша клієнтська база нараховує десятки тисяч установок, то можливість переходу на нові платформи без внесення змін до коду програми – це вирішальна перевага.

Зворотня сумісність
Будь-який додаток для більш ранніх версій PSQL або нових версій Actian Zen буде працювати з Actian Zen v13 (Pervasive PSQL v13). Немає необхідності переписувати або перекомпільовувати код, переносити дані або видаляти існуюче ПЗ. Перехід на v13 відбувається непомітно. Завдяки цій же сумісності даних ви можете переміщати файли і працювати з ними на будь-який з підтримуваних платформ.

Переносимість даних
Файли Btrieve на 100% переносимі між усіма платформами, де працює Actian Zen (Pervasive PSQL) і не вимагають спеціальних процедур перенесення даних чи інших накладних витрат. Просто скопіюйте файли і працюйте далі.

Вибір для кожного випадку використання
БД Actian Zen Embedded (Pervasive PSQL) поставляється в трьох версіях, що дозволяє незалежним постачальникам ПЗ підбирати правильний варіант БД під вимоги кожного клієнта.

Робоча група Workgroup

Від 1 до 5 користувачів

Низька вартість для невеликих офісів і вбудованих додатків, наприклад таких як, в медичному обладнанні.

Сервер Server
Від 6 до 500 користувачів
Клієнт-серверна архітектура зручна від офісу середнього розміру до підприємства.

Vx Server
Необмежене число користувачів (Capacity License). Для SaaS, Cloud або тих додатків, де ускладнене або неможливе ліцензування за кількістю користувачів або процесорних ядер.