1Password

Ви можете купити у нас рішення 1Password, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна товарів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимально придбати ліцензії 1Password у вашому конкретному випадку.

1Password (також відома як AgileBits) – компанія, що пропонує менеджер паролів для обміну документами, інформацією про кредитними картками та адресами. Він дозволяє підприємствам використовувати та зберігати ліцензії на програмне забезпечення та іншу конфіденційну інформацію.

1Password – це менеджер паролів, розроблений AgileBits Inc. Він надає користувачам місце для зберігання різних паролів, програмних ліцензій та іншої конфіденційної інформації у віртуальному сховищі, заблокованому майстер-паролем, захищеним PBKDF2. За замовчуванням зашифроване сховище користувача розміщується на серверах AgileBits за щомісячну плату. Компанія базується у Торонто.

4 листопада 2019 року 1Password оголосила про партнерство з венчурною фірмою Accel. Це було перше зовнішнє фінансування в історії 1Password та найбільша інвестиція Accel на сьогодні.

У 2021 році 1Password придбала SecretHub, голландську компанію з кібербезпеки.

У січні 2022 року капітал 1Password складав 620 мільйонів доларів, найбільший в історії Канади на чолі з Iconiq Growth, збільшивши оцінку компанії до 6,8 мільярда доларів.

Офіційний сайт: www.1Password.com

Купити продукти 1Password:

1PASSWORD FAMILIES

1PASSWORD BUSINESS