Malwarebytes Endpoint Security

Ви можете придбати ліцензії Malwarebytes Endpoint Security, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Malwarebytes в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програма Malwarebytes Endpoint Security об’єднує провідні технології виявлення і нейтралізації шкідливого ПЗ в одному потужному рішенні.

Повний опис

Програма Malwarebytes Endpoint Security об’єднує провідні технології виявлення і нейтралізації шкідливого ПЗ в одному потужному рішенні. Її багаторівнева модель захисту є централізоване рішення, що увібрало в себе розширені алгоритми виявлення і видалення шкідливого ПЗ, блокування шкідливих веб-сайтів і програм-вимагачів, а також засоби захисту від експлойтів. За допомогою цієї програми Ви зможете розірвати нескінченний ланцюг атак шкідливих об’єктів.

Багатовекторний захист працює на основі технології, що включає в себе кілька рівнів безпеки, а також використовує статичні і динамічні алгоритми виявлення на всіх етапах ланцюга атаки, щоб убезпечити систему від самих різних загроз – від традиційних вірусів і ще не вивчених шкідливих програм.

Інтегровані засоби нейтралізації загроз

Програмні продукти здатні негайно усувати шкідливі об’єкти, яким все ж вдається проникнути в систему. Запатентована технологія Malwarebytes, на основі якої працює Linking Engine, забезпечує комплексний всеосяжний захист і здатна повністю відновити функціональність комп’ютера в мережі за мінімальної участі кінцевого користувача.

Панель управління Malwarebytes Management Console

Централізована панель управління Malwarebytes надає Вам засіб контролю комп’ютерів, що масштабується в мережі з можливістю генерувати звіти і переглядати зведені дані про загрози.