Malwarebytes Endpoint Protection

Ви можете придбати ліцензії Malwarebytes Endpoint Protection, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Malwarebytes в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Технологія багатовекторного захисту включає в себе кілька рівнів безпеки, здатних протистояти найсучаснішим шкідливим об’єктам, які використовують різні вектори і способи атаки.

Повний опис

Правильний підхід до безпеки комп’ютерів вимагає застосування багатовекторного захисту. Технологія багатовекторного захисту включає в себе кілька рівнів безпеки, здатних протистояти найсучаснішим шкідливим об’єктам, які використовують різні вектори і способи атаки. Захистіть свої комп’ютери в мережі від всіх типів шкідливого ПЗ за допомогою багаторівневої технології, що використовує статичні і динамічні алгоритми виявлення загроз на всіх етапах атаки.

Багатовекторний захист працює на основі технології, що включає кілька рівнів безпеки, а також використовує статичні і динамічні алгоритми виявлення на всіх етапах ланцюга атаки. Такий підхід дозволяє убезпечити систему від самих різних загроз – від традиційних вірусів і ще не вивчених шкідливих програм.

Інтегровані засоби нейтралізації загроз

Програмний продукт Malwarebytes Endpoint Protection здатний негайно усувати шкідливі об’єкти, яким все ж вдається проникнути в систему. Запатентована технологія Malwarebytes, на основі якої працює Linking Engine, забезпечує комплексний всеосяжний захист і здатна повністю відновити функціональність комп’ютера в мережі за мінімальної участі кінцевого користувача.

Хмарна платформа Malwarebytes

Хмарна платформа Malwarebytes дозволяє встановити Endpoint Protection через один універсальний агент для комп’ютерів в мережі. Алгоритми управління максимально спрощені, а установка здійснюється практично миттєво.