Magnet OUTRIDER

Ви можете придбати ліцензії Magnet OUTRIDER, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування та професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Magnet OUTRIDER – автоматизована перевірка пристроїв на наявність забороненого контенту, такого як CSAM, у природних умовах чи лабораторії.

Швидке виявлення забороненого контенту

Дозволяє скоротити час пошуку забороненого контенту, такого як CSAM, криптовалюта та програми для даркнету, антикриміналістичне ПЗ та багато іншого, на комп’ютерах та зовнішніх носіях Windows та Mac.

Швидке виявлення важливих даних

Миттєве виявлення додатків та інших важливих даних на пристрої на початку розслідування, надання інформації в режимі реального часу для допитів, ордерів на обшук та визначення необхідності подальшого аналізу пристрою.

Технологія “Plug Play”

Готове рішення “Plug Play” з унікальною технологією, такою як Neula, OUTRIDER дозволяє безпечно використовувати його людям, які не мають технічних знань. Максимально простий підхід забезпечує простоту використання, дозволяючи швидко ідентифікувати пристрої, що містять незаконний контент, наприклад зображення, про які повідомляє NCMEC.

Збір системних даних та оперативної пам’яті

Дозволяє швидко отримати інформацію за допомогою аналізу системних даних та процесів, активно запущених на пристрої: зібрати додаткову історію переглядів, доступ до файлів, які не були зашифровані, та ключі шифрування.

Офіційний сайт: https://www.magnetforensics.com/products/magnet-outrider/