Magnet IGNITE

Ви можете придбати ліцензії Magnet IGNITE, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування та професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Magnet IGNITE – це хмарний інструмент для ранньої оцінки інцидентів, який виконує швидке віддалене сканування та первинний аналіз кінцевих точок.

Швидке сортування віддалених кінцевих точок

Швидке віддалене сортування кінцевих точок для оцінки необхідності проведення повного криміналістичного аналізу. Збір та перегляд оперативної пам’яті, а також аналіз даних про реагування на інциденти, мережеву активність, файлові журнали, живу систему тощо.

Доступ у будь-який час з будь-якого місця

Magnet IGNITE – це інструмент на базі браузера, доступ до якого можливий із будь-якого місця, де є підключення до Інтернету. Не потрібно виїжджати на об’єкт для фізичного збору даних із кінцевої точки або перевозити комплекти для збору даних.

Завантаження результатів сортування

Завдяки завантаженню файлів у форматі zip або CSV можна ділитися результатами сортування.

Один агент для кількох кінцевих точок

При сортуванні, яке включає кілька кінцевих точок, достатньо один раз налаштувати агент збору, а потім розгорнути його на кілька кінцевих точок. Є можливість прихованого збору даних.

Офіційний сайт: https://www.magnetforensics.com/products/magnet-ignite/