Magnet DVR Examiner

Ви можете придбати ліцензії Magnet DVR Examiner, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування та професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Magnet DVR Examiner може відновити відео та метадані із захищених паролем, зламаних та згорілих відеореєстраторів, систем відеоспостереження практично завжди, навіть якщо дані видалені чи недоступні.

Миттєве отримання доказів

DVR Examiner легко витягує та експортує всі доступні відеофайли у великій кількості.

Відновлення

Відновлення критично важливих даних із пошкоджених, утоплених або згорілих відеореєстраторів, відновлення віддалених або перезаписаних даних.

Відтворення авторських відеозаписів

Відтворення відео, записаного в закритому форматі даних, завдяки величезній колекції відеокодеків DVR Examiner і бібліотеці фірмових плеєрів, що скачується.

Корекція дати та часу

DVR часто встановлюють неправильну дату та час, а їх виправлення зазвичай потребує ручного розрахунку. З DVR Examiner можна використовувати опції конфігурації усунення, щоб DVR Examiner коригував дати та час автоматично.

Комплексний підхід

DVR Examiner дозволяє об’єднати кілька жорстких дисків з одного або кількох відеореєстраторів із різних місць в один файл. Легко відстежувати підозрюваних від камери до камери та від місця до місця. Крім того, можна швидко збирати та експортувати великі обсяги даних.

Універсальний інструмент

Простий у використанні інтерфейс DVR Examiner забезпечує інтуїтивно зрозумілий робочий процес, який легко сприймається та використовується як технічними, так і нетехнічними фахівцями.

Офіційний сайт: https://www.magnetforensics.com/products/magnet-dvr-examiner/