Magnet AXIOM Cyber

Ви можете придбати ліцензії Magnet AXIOM Cyber, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування та професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Magnet AXIOM Cyber – це надійне рішення для цифрової криміналістики та реагування на інциденти для компаній, яким потрібно проводити віддалені дослідження, збирання та аналіз доказів з комп’ютерів, хмарних обчислень та мобільних пристроїв.

Збір даних офлайн

AXIOM Cyber ​​дозволяє швидко та анонімно проводити віддалений збір даних з кінцевих точок Mac, Windows та Linux, навіть якщо вони не підключені до корпоративної мережі. Віддалено зібрані дані записуються у безпечний контейнер AFF4-L.

Покращена підтримка хмарних обчислень

Збір даних з корпоративних хмарних сховищ, таких як AWS та Azure, на додаток до комунікаційних програм, таких як Slack та Teams. Використання облікових даних адміністратора дозволяє легко отримувати дані з Office 365, G Suite та Box для більш оперативного розслідування.

Аналітика

Потужні аналітичні функції, такі як Timeline, Connections та Magnet.AI дозволяють швидко отримувати актуальні дані.

Підтримка eDiscovery

Створення завантажувальних файлів для використання у платформах аналізу eDiscovery.

Підтримка Linux

Системи Linux є головною метою для атак шкідливих програм та інших інцидентів, пов’язаних із кібербезпекою. Наявність AXIOM Cyber, здатного отримувати дані із систем Linux та аналізувати їх разом із даними з інших систем, є важливим елементом для отримання максимально точної інформації про інциденти.

Переваги хмарних обчислень

Переваги розміщення додатків у хмарі варіюються від економії коштів до централізованіших операцій. Розгортання AXIOM Cyber ​​в Azure або AWS, дозволить використовувати переваги хмарних обчислень та можливість віддаленого збору даних з кінцевих точок Mac, Windows та Linux офлайн.

Офіційний сайт: https://www.magnetforensics.com/products/magnet-axiom-cyber/