Magnet AUTOMATE Enterprise

Ви можете придбати ліцензії Magnet AUTOMATE Enterprise, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію з ліцензування та професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Magnet AUTOMATE Enterprise – рішення для автоматизації, розроблене спеціально для підприємств, дозволяє одночасно збирати та обробляти докази з кількох джерел даних, завдяки цьому підприємства можуть оперативно реагувати на інциденти, пов’язані з безпекою.

Одночасна обробка

Автоматична обробка та створення експорту для кількох джерел даних (комп’ютерних, мобільних та хмарних) одночасно. Можна також віддалено збирати дані з кількох кінцевих точок одночасно, використовуючи підхід ad hoc, який забезпечує швидкість та ефективність, не вимагаючи агента на кожній кінцевій точці.

Побудова оптимізованих робочих процесів

Конструктор робочих процесів за допомогою перетягування дозволяє легко створювати та впроваджувати робочі процеси, які легко інтегрують рішення із набору інструментів судової експертизи, включаючи інструменти EDR або системи виявлення інцидентів. Крім того, для підвищення ефективності можна інтегрувати сценарії користувача.

Експертиза доказів за допомогою AXIOM Cyber

Після обробки даних за допомогою AUTOMATE Enterprise слід експортувати докази у файл справи Magnet для детального вивчення за допомогою AXIOM Cyber.

Оцінюйте, створюйте звіти на основі лабораторних даних

Зрозумілі, наочні дашборди допоможуть швидко оцінити стан інфраструктури лабораторії, щоб отримати основні дані для більш ефективних рішень про фінансування. Відстежуючи показники продуктивності та ефективності, можна легко скласти звіти про роботу лабораторії та колективу.

Офіційний сайт: https://www.magnetforensics.com/products/magnet-automate-enterprise/