Думаєте про заміну Symantec?

Зробіть правильний вибір!

Виграйте разом із Bitdefender:

  • безпеку нового покоління для компаній та MSP, відзначену багатьма нагородами
  • безкоштовну міграцію
  • відданість вашому успіху
ОТРИМАТИ ЕКСКЛЮЗИВНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Отримайте ексклюзивну пропозицію з обмеженим терміном дії!

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся із нашою Політикою конфіденційності.

Подивіться, що вже отримали Ваші колеги

Esurance

“Перейшовши у хмару, нам потрібен був продукт, яким було б легко керувати та який можна було б розгорнути за допомогою однієї консолі. На відміну від нішових продуктів, Bitdefender пропонує багаторівневе рішення з функціями виявлення кінцевих точок (EDR), захисту від вірусів, шкідливого ПО, навчання поведінці та керування виправленнями”.

– Ленс Харріс, начальник служби інформаційної безпеки

HAN University of Applied Sciences

“Нас вразили можливості машинного навчання в GravityZone Elite і аналізу в пісочниці, які допомагають нам виявляти і знешкоджувати сучасні загрози, а саме атаки “без файлів” і атаки “з нульового дня”. Під час тестування різних рішень для забезпечення безпеки, рішення GravityZone забезпечило найкращий рівень виявлення шкідливих програм – 100%”.

– Йохан Ворстерман, керівник технічного проекту

Great Expressions Dental Centers

“Я з тих людей, які люблять “робити все швидко”. Моя технічна команда встановила Bitdefender і видалила Symantec по всьому нашому середовищі (із 275 стоматологічних центрів у 10 штатах) за три тижні, коли я відвів на це два місяці”.

– Кевін Шокора, директор з IT операцій.

Bitdefender GravityZone

Перевірений лідер у безпеці кінцевих точок

«Ми скоротили час, який витрачали на реагування кібератак, майже на 94%.

Це означає, що у нас є час попрацювати над проектами, що безпосередньо допомогають бізнесу».

– Метт Ульріх, мережевий адміністратор, Speedway Motorsports

ОТРИМАТИ ЕКСКЛЮЗИВНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Чому варто обрати Bitdefender GravityZone

«Неймовірно всеосяжний та ефективний захист кінцевих точок в одному пакеті»

Огляд Gartner PeerInsights TM , 2019 р.

✔️НАЙСИЛЬНІША У СВІТІ ПРАФІЛАКТИКА

Автоматично зупиняйте 99% атак за допомогою ранжованого захисту № 1, що об’єднує більш ніж 30 технологій, зокрема, налаштовуване машинне навчання, аналізатор пісочниці, анти-експлойт та поведінковий аналіз.

✔️ВИЯВЛЕННЯ ТА ВІДПОВІДНА РЕАКЦІЯ НИЗЬКОРОЗТАШОВАНОЇ КІНЦЕВОЇ ТОЧКИ

Отримайте повну інформацію про підозрілі дії у режимі реального часу. Ефективно розслідуйте інциденти та реагуйте на них – все з однієї консолі керування.

✔️АНАЛІЗ РИЗИКІВ І ЗАХИСТ

Укріплення стану безпеки за допомогою вбудованого контролю пристроїв та додатків, керування виправленнями, шифрування та інших технологій. Використовуйте інтегровану аналітику ризиків Endpoint для безперервної оцінки, визначення пріоритетів та усунення ризиків.

ОТРИМАТИ ЕКСКЛЮЗИВНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Один Bitdefender GravityZone проти багатьох продуктів Symantec

КЛЮЧОВІ ДИФЕРЕНЦІАТОРИ

BITDEFENDER GRAVITYZONE

SYMANTEC ENDPOINT PROTECTION (SEP)

Комплексне рішення із забезпечення безпеки кінцевих точок із одним агентом і однієї консоллю. ✓Інтегрована платформа, що охоплює розширений набір технологій і всі типи кінцевих точок (фізичні, віртуальні, хмарні, мобільні, електронну пошту). ✘ Потрібно декілька продуктів, агентів і консолей.
Інтегровані технології керуються з однієї консолі
Захист електронної пошти ✓ Повністю інтегрований додаток ✘ Потрібен окремий продукт:
Symantec Email Security.cloud
Керування патчами ✓ Повністю інтегрований додаток ✘ Не пропонується
Інформація про загрози ✓ Повністю інтегрований ✘ Потрібно два окремі продукти:
Symantec EDR і DeepSight Intelligence
Можливості реагування на інциденти Здатність локалізувати системи, проводити розслідування і виправлення через безпечне віддалене підключення Обмежено блок-листами і правилами. Віддалене реагування вимагає автономного продукту: Symantec EDR
Видимість атаки Всеосяжна візуалізація представляє деталі атаки повністю для швидкого розуміння загрози Антивірусні оповіщення повідомляють про блокування файлів із обмеженим контекстом загрози. Розширена видимість вимагає наявності окремого продукту: Symantec EDR
Налаштована на продуктивність, ефективна структура для віртуальних і хмарових робочих навантажень ✓Розгрузка сканування GravityZone і запатентовані алгоритми кешування та сканування дозволяють підвищити рівень віртуалізації на 55% і продуктивність додатків на 10% порівняно з Symantec SEP ✘ Важкі кінцеві агенти споживають великий обсяг CPU, пам’яті та інших ресурсів, знижуючи щільність віртуалізації і збільшуючи затримки
Автоматизація робочого процесу завдяки інтеграції з інструментами управління інфраструктурою ✓ Інтегрується з VMware® vCenter Server, NSX-V і -T, VMware Cloud on AWS, Nutanix® Prism, Citrix® XenServer, AWS® EC2, Microsoft® Azure і Pivotal® Cloud Foundry ✘ Не пропонується. Для інтеграції з VMware потрібен окремий продукт:
Symantec Data Center Security (DCS)

.

ОТРИМАТИ ЕКСКЛЮЗИВНУ ПРОПОЗИЦІЮ

+380 44 383 4410

sales@softico.ua