Нам не все одно!

Covid-19:

Bitdefender допомагає медичним установам
в боротьбі з коронавірусом.
У всьому світі.

 

Bitdefender пропонує до 12 місяців БЕЗКОШТОВНОГО захисту корпоративного класу для ВСІХ організацій охорони здоров’я.

Таким чином, Bitdefender допомагає медичним працівникам працювати в повну силу для надання допомоги під час пандемії коронавірусу, не турбуючись про те, що вони стануть жертвами безжальних, безпринципних атак, що розгортаються навколо цієї кризи.

Bitdefender вже забезпечує понад 5000 медичних організацій

“Не тільки зручність змусила нас залишитися з Bitdefender на всі ці роки. Ми повністю впевнені в ефективності їх захисту “.

“Коли почалися атаки WannaCry і Petya, ми отримали проактивне електронне повідомлення від Bitdefender, в якому говорилося, що їх дефініції вірусів вже оновлені, і ми були захищені. Це додало всім нам набагато більше спокою “.

“Це просто – встановити його і запустити. Тепер ми об’єднали робочі станції і сервери, все тепер захищено Bitdefender та централізовано”.

MARCEL ÜBACHS, HEAD OF IT LEBENSHILFE HEINSBERG E.V.

PHILLIP YARBRO, NETWORK SYSTEMS ENGINEER SAINT FRANCIS HEALTHCARE SYSTEM

JOSH GILLILAND, SECURITY ANALYST TEAM LEAD GOVERNMENT EMPLOYEES HEALTH ASSOCIATION

Захист даних пацієнтів.
Посилення спостереження

Допомога в захисті медичних пристроїв від програм викупу та інших кіберзагроз. Захист від хакерів, націлених на записи ЕЕОЗ пацієнтів. Дотримання нормативних вимог з допомогою різних технологій безпеки, заснованих на комп’ютерному навчанні.

Підтримка комп’ютерних технологій в охороні здоров’я, що розвиваються

У міру переміщення робочих навантажень в “хмару” або необхідності захисту всіх кінцевих точок в системі охорони здоров’я, Bitdefender буде вас підтримувати. Використовуйте єдину консоль для управління будь-якою комбінацією гібридної “хмари” розгортання.

Інтеграція робочих процесів. Істотне зниження накладних витрат на ІТ

Надання команді IT-безпеки можливості автоматизувати повторювані задачі і прискорити вирішення ключових проблем. Мінімізація часу розгортання, управління і звітності за допомогою єдиного агента для всіх фізичних, віртуальних і “хмарних” робочих навантажень.

Захист інтелектуальних медичних пристроїв (IoMT)

Забезпечення узгодженого стандарту безпеки по всій інфраструктурі, включаючи спеціалізоване медичне обладнання. Широка підтримка платформи і аналіз мережевого трафіку виявляє несанкціоновані зміни в підключених медичних пристроях і захищає стаціонарні пристрої від шкідливого ПЗ.


Нагороди та сертифікати

Безперервне тестування. Постійна досконалість.
Постійні інновації. Постійна поставка.

+380 44 383 4410

sales@softico.ua