Легалізація програмного забезпечення

ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Легалізація ПЗ –

це комплекс дій, спрямованих на роботу компанії з програмним забезпеченням, не порушуючи закон і не турбуючись про перевірки і штрафи.

У чому користь від легального ПЗ для компанії?

ЮРИДИЧНА ЧИСТОТА

Використовуючи ліцензійні програми, компанія не порушує закон, а керівника не притягнутуть до адміністративної, цивільної або особистої кримінальної відповідальності.

КОРЕКТНА ТА СТАБІЛЬНА РОБОТА

Ліцензійне програмне забезпечення працює стабільніше ніж піратське, не відбувається випадкових вильотів, зависань і інших проблем, які перешкоджають забезпечення зручності користування.

БЕЗПЕКА ТА ВІДСУТНІСТЬ ВИТОКІВ ІНФОРМАЦІЇ

При використанні офіційного ПО можна не турбуватися про наявність «вразливостей у системі». Піратське ПЗ навпаки може бути з вірусами. Як результат, можливі несанкціоновані відправки через Інтернет конфіденційної інформації, серйозні збої в роботі або невідновні втрати інформації.

НАЯВНІСТЬ ДОКУМЕТАЦІЇ

Якщо ваше ліцензійне ПЗ було придбано офіційно, вашій компанії буде виданий відповідний пакет документів. Маючи ці документи, можна працювати без проблем і з легкістю довести свою правоту перед контролюючими органами.

Навіщо необхідна допомога спеціаліста?

Аудит ПЗ в компанії – складний процес, який потребує підвищеної уваги.

Невелика програма, яку без ліцензії скачав хтось із співробітників 1 раз, може призвести до адміністративної відповідальності в кілька десятків тисяч гривень для компанії.

ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Бізнес, що працює успішно, не може існувати без використання сучасного програмного забезпечення. Неправильно розрахована схема ліцензування, відсутність грамотного обліку придбаного програмного забезпечення можуть мінімізувати всі переваги використання легального ПЗ в організації та призвести до невиправданих витрат і ризиків.

Компанія SOFTICO пропонує комплекс заходів, які дозволяють нашим клієнтам не лише зменшити ризики, що викинають у зв’язку з використанням неліцензійного ПЗ, але й отримати вигоду від процесу легалізації ПЗ.

Проведуть інвентаризацію та аудит використовуваного програмного забезпечення, визначення його ліцензійної чистоти.

Наші спеціалісти:

Розроблять внутрішні стандарти та підберуть найбільш підходящі продукти для різних груп користувачів.

Проведуть правові консультації з усіх питань, пов’язаних із використанням ПЗ.

Допоможуть у розробці договорів на придбання та використання екземплярів програмних продуктів.

Проконсультують у виборі схем ліцензування, що дозволяють мінімізувати вартість закупки та обслуговування.

ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ